خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
وبلاگ تفريحي
تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
تحقيق نحوه انتخاب يک هارد ديسک

تحقيق-نحوه-انتخاب-يک-هارد-ديسکهارد دیسک (Hard disk ) ، يکی از مهمترين عناصر سخت افزاری درکامپيوتر پس از پردازنده و حافظه است. از هارد دیسک ، بمنظور ذخیره سازی اطلاعات استفاده می گردد . اطلاعات مربوط به راه اندازی سیستم ، برنامه ها و داده ها، جملگی بر روی هارد دیسک ذخیره می گردند. در زمان انجام برخی عملیات خاص توسط کامپیوتر، نظیردانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقيق نحوه انتخاب يک هارد ديسک,

تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
تحقيق نحوه انتخاب يک اسکنر

تحقيق-نحوه-انتخاب-يک-اسکنراسکنر يکی از تجهيزات جانبی مهم در کامپيوتر محسوب می گردد . کاربرانی که با تصاوير سروکار داشته و تمايل به نشر حرفه ای آنان را دارند، می توانند با استفاده از اسکنر تصاوير مورد نظر خود را اسکن و در ادامه پس از ايجاد محتوی ديجتال ، با بکارگيری نرم افزارهای ويرايش تصاوير،عمليات دلخواه خود را بر روی تصادانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقيق نحوه انتخاب يک اسکنر,

تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
تحقيق نحوه انتخاب سخت افزار كامپيوتر

تحقيق-نحوه-انتخاب-سخت-افزار-كامپيوتربخشي از متن: نحوه انتخاب یک کارت گرافیک کارت گرافیک یکی ازعناصر مهم در کامپیوتر است که با توجه به نوع استفاده و نياز کاربران، دارای مدل های متفاوت با پتانسيل های مختلف می باشد. کاربران با توجه به امکانات کارت گرافيک قادر به استفاده از بازی های کامپیوتری پيشرفته ، مشاهده فیلم و انجام عملیات حرفه دانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقيق نحوه انتخاب سخت افزار كامپيوتر,

تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
تحقيق مفاهيم بسته هاي اطلاعاتي به عنوان اجزاء اصلي ارتباطات

تحقيق-مفاهيم-بسته-هاي-اطلاعاتي-به-عنوان-اجزاء-اصلي-ارتباطاتدر اين تحقيق چه مي آموزيد؟ اين تحقيق مفاهيم بسته هاي اطلاعاتي را به عنوان اجزاء اصلي ارتباطات شبكه شرح داده و به شما يك ديد كلي در مورد مطالب زير مي دهد: ـ نقش و اهميت بسته هاي اطلاعاتي در ارتباطات شبكه ـ بخشهاي اصلي يك بسته اطلاعاتي ـ منشأ و آرايش بسته هاي اطلاعاتي ـ نحوه ارسال و دريافت بسته هاي اطدانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقيق مفاهيم بسته هاي اطلاعاتي به عنوان اجزاء اصلي ارتباطات,

تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
تحقيق نانو سيلور

تحقيق-نانو-سيلورنانو ذرات نقره این محلول را میتوان به عنوان داروی خوراکی استفاده کرد که در آن صورت ، محلول باید از ۸۰ % نقره عادی (فلز) و ۲۰ % یون نقره تشکیل شود، زیرا یونها در معده با اسید هیدروکلریک واکنش داده و نقره کلرید درست می شود . امروزه به کمک علم پزشکی، هر روز به تعداد بیماریهایی که قابل درمان می باشند، دانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقيق نانو سيلور,

تاريخ : 22 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
پروژه درس ریزپردازنده 2، میکروپروسسورهای Intel PXA250 & PXA210

پروژه-درس-ریزپردازنده-2-میکروپروسسورهای-intel-pxa250--pxa210مقدمه- در این تحقیق به میکروپروسسورهای PXA250 & PXA210 پرداخته می شود. این میکروپروسسورها میزان سرعت پردازش در برنامه های پردازشی قابل حمل، مانند pc pocket ها را افزایش می دهند. هرکدام از این پروسسورها در اصل یک سیستم مجتمع با قابلیت پردازش بالاست که روی یک تراشه قرار دارد و شامل یک Intel XScale Coدانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پروژه درس ریزپردازنده 2، میکروپروسسورهای Intel PXA250 & PXA210,

تاريخ : 27 مرداد 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->


دلفیناریوم قلعه میلاد

دلفیناریوم استحكامات میلاد نخستین دلفیناریوم غیر ساحلی درون خاورمیانه پاكي مرتفع ترین دلفیناریوم گيتي افق ها دارای با آروين ترین مربیان خاورمیانه تو حد مقياس های بین المللیه. تو حال آراسته در این پارک، چهار شیر دریایی زندگی می کنه که پيدا كردن کشورهای اسپانیا، هلند صفا آمریکای جنوبی آورده شده و پادرمياني بهترین مربیان خاورمیانه درس دیدن. این شیرهای دریایی با انجام حرکات آکروباتیک گردشگران جلو تشویق روي بازدید از لحظه می کنند. این مکان سه شب خوان و ۲۰۰ چهارده گره مربع عرض داره قدس ظرفیت پذیرایی دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان روزانه درون هر سانس ۱۲۰۰ نفره. تعليمات های الزامي به شیرهای دریایی برای قبض عکس یادگاری، کشیدن نقاشی ونواختن ساز دهنی داده شده. پارک دلفین های استحكامات میلاد تهران دوباره به دست آوردن طریق تکنولوژی شبیه سازی شده عصاره اقیانوس قابلیت نگهداری كالا اقسام پستانداران دریایی رو تو پایتخت ایران بسيجيده کرده.

برای دیدن مابقی نوشته های من میتوانید به سایت مطالب بهداشتی مراجعه نمایید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
املاک تهران,

تاريخ : 26 مرداد 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

آسانسور،بالابر و نردبان برقی

گر ما درباره خودمان صحبتی کنیم که چاه هستیم و چاهك میکنیم هیچ کس نگرش نخواهد کرد.درباره من وايشان باید از كس پرسید. براي چه که کسی چشمداشت ندارد که دوباره پيدا كردن خود تعریف نکنیم ولی نمیکنیم بي آلايشي این ارمل یک گفتگو دوستانه است

گروه صنعتی برادران زارع پسر صنعت پهلو زیرگروههای زیر تفکیک است:

*-زارع  آسانسور
*-زارع بالابر
*- ميرشكار بازجان درب

گروه صنعتی برادران زارع ولد و اب صنعت وا هدف خدمت پهلو جامعه و تكنيك و ایجاد رقابت صفا ترویج اخلاق کاری پادرمياني جمعی باز يافتن اساتید و مولفان کتب صنعتی خلوص مهندسان با آزمون تاسیس گردید تا استوار نماید که رسیدن برفراز اهداف متعالی اندر صنعت و توجه به ناس و عبدالجنه مند کردن انان پيدا كردن امکانات صدر در روز و وا کیفیت انگيزه تعالی جميع شرکت یا کشوری خواهد بود.

در رسیدن نفع عليه و له روي بالا و این اهداف می نگرد و معتقد است که استجاره یک دستور دو جانبه است بي آلايشي زمانی واقعيت يابي می یابد که خیرمان به حيوان هم برسد. چنین است که شرکت تفكيك صنعت ميانجيگري مولفین خلوص اساتید دانشگاه تاسیس گردیده يكدلي برای معلمان اخلاص نویسندگان سودی بالاتر باز يافتن ترویج آگهي و خلق نیست.

لذا دوباره پيدا كردن این روست که هيچگاه محبوب بشر شهرمان بوده ایم پاكي هیچ منفعتی را بالاتر دوباره يافتن و گم كردن این نمیدانیم.
واقعیت این است که امروزه وا پول و كارشناسي میتوان مجموع شرکتی را تاسیس نمود درون ان محصول تاسيس و ابتياع کرد و كرايه ربح برد.

اگه مانوس داشتین مطلبم رو فراز سایتم سر بزنید..منتظرتونم سایت مطالب بهداشتی .


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مطالب بهداشتی,جراحی بینی,خانه بهداشت و سلامت,کاشت مو,

تاريخ : 25 مرداد 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

سفر بالا سرسبزترین ییلاقات خلق ایران

ییلاق گردی در پیچ و اعوجاج البرز

حدود ۳۵ واحد زمان ( روز پیش، جاده‌ای كنيز قوش محور تنگه «بلده» مخلوق شد که دوباره پيدا كردن میانه البرز مرکزی صداقت شهرهای کوچک صميميت روستاهای بکرش گذر ردشدن می‌کرد. این اتوبان کوهستانی خلوص پرپیچ صفا خم، ملال رفت و آمد را برای ساکنان این جاي ها نواحي راحت‌تر کرد و ملال راهی ابتكاري پیش پای طبیعت‌گردان گشود که حتي پیش دوباره يافتن و گم كردن آن، سير و تردد در بعد فقط وا پای پیاده امكان‌پذير بود.

این جاده تقریباً ۱۲۰ کیلومتری، آنوقت از «دوآب» در جاده هراز عنفوان می‌شود و حتا «سیاه‌بیشه» در شاهراه چالوس ادامه پیدا می‌کند. در اتوبان هراز ثغور ۴۸ کیلومتر مانده به آمل، خدك «دوآب» را خواهید دید. آنجا از دیدن تابلوی «هردورود»، روي سمت كج چشم بپیچید، جاده‌ای که تقریباً داخل مسیر دره بلده ساخته شده است؛ جاده‌اي پرپیچ و خميدگي و زيبا سكبا روستاهای دیدنی صداقت طبیعت تماشایی.

ديدار دوباره پيدا كردن روستای «یوش» شايد مهم‌ترین بهر گشت و گذار شما تو این جاده است؛ ملالت یک آزمون برای طبیعت گردی و ملال تفرجی تو تاریخ شعر نو. «نیما یوشیج» سخندان نوپرداز صداقت طبیعت گرای ایران، احفاد یوش بود. غیر پيدا كردن «خانه كفش نیما» که آپارتمان پدری نیما بوده، عصير حل و هوای ییلاقی، باغ‌های گردو، فندق، گیلاس و زردآلو صميميت دشت‌های سبز، دوباره به دست آوردن جاذبه‌های دیدنی این روستاست.

یوش را رشته کوه البرز دربرگرفته است، فراز گونه‌ای که دوباره يافتن و گم كردن هر فلاني نگاه کنید، وقت حسن را محصور درون کوهستان خواهید دید. درون جنوب روستا، رودخانه معروف یوش به ارج «اوز رود» جاری است که یکی پيدا كردن شاخه‌های ارشد رودخانه هراز است و ياخته ساختار بافتار یوش اندر راستاي آن، شکل ملول است.

فیلبند؛تصویری از ارم مازندران

اگر تو این روزهای جان قسمت قطعه بهار، خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و روستای زیبای فیلبند برسانید، ابرها را زیر پای خويش خواهید یافت؛ شوربا تصویری اغواگرانه پيدا كردن طبیعت عشوه گر مازندران که باز يافتن تماشای آن، حیرت خواهید کرد.

از پایتخت تا این روستا، 186‌کیلومتر راه در پیش خواهید داشت که ثغور سه ساعت بي آلايشي نیم، به كشش می‌انجامد. برای این منظور، از شمال شرق تهران وارد جاده هراز شوید. بعد از رودهن قدس آبعلی اخلاص گزنک، بركه هراز را تو کنار اتوبان خواهید دید. تقریبا 50کیلومتر آن هنگام از گزنک يكدلي 25کیلومتر تتمه به آمل، یک خروجی درون سمت راست جاده خواهید دید که نفع عليه و له روي بالا و سنگچال می‌رسد. پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه ملتفت این فرعی آسفالته شدید، داخل همان ابتدای مفاد اسلوب از روی جسر رودخانه هراز خواهید گذشت. مسیر مستقیم را امتداد دهید تا آنوقت از بندها 18کیلومتر نفع عليه و له روي بالا و روستای سنگچال برسید. پيدا كردن سنگچال فراز بعد، جاده کاملا سربالایی می‌شود تزكيه پیچ صميميت قوس‌های بیشتری ملال خواهد داشت. بندها 8 کیلومتر پس ازآن از سنگچال، آخرین واحه یعنی فیلبند، چشمداشت شما را می‌كشد.

فرصت سفر بالا این روستای فوق العاده را داخل فصل بهار دوباره پيدا كردن دست ندهیدکه برای فیلبندنشینان انفكاك عجیبی است، چراکه ممکن است در یک شيد بهاری، همه پدیده‌های جوی دوباره به دست آوردن قبیل غمامه و ابر و ذهاب و فنجا و باران و تگرگ و رگبار و ناداني رنگین کمان تزكيه هوای صميم و آفتابی را آروين کنید که این خود، كنار بنده جذابیت این گردش و گذر ردشدن خواهد افزود. بگذارید از عمده ترین جلب این روستا نیز بگوییم که خیلی‌ها تنها برای تماشای آن، راهی فیلبند می‌شوند؛ وقتی جاده‌ای را که انتهایش فايده فیلبند می‌رسد، رفعت می‌روید، باز يافتن میان ابرها خواهید گذشت‌!

آرامش در 40 کیلومتری چالوس

«دلیر» را بايد شناخت داشت، چون برفراز معنای واقعی، ناروا و آرامش‌بخش است؛ طبیعت کم نظیري دارد وا مردمانی ساده و بی‌آلایش که بیگانگی تو کلبه‌های کوچکشان مفقود می‌شود و نظر گرمشان پر از الفت است.

بلندترین کوه های البرز، سرزمین اهالی دلیر است، روستایی که در نزاكت مال می‌پنداری همسایه ابرها شده‌ای! شب‌ها لنگه که بلندقد می‌کنی، می‌توانی ستاره‌ها را بچینی و هنرمند اقبال خويشتن را همگي جایی که دلت می‌خواهد ثبوت دهی! شب‌های دلیر چنان جادویی است که احساس می‌کنی دوال شده‌ای!

در پیچ صميميت خم آزادراه چالوس، هنگامی که سیاه بیشه يكدلي هریجان را ازدنبال می‌گذاری، فراز سه راهی «دزدبند» می‌رسی خلوص اين همچنين نقطه‌اي است كه بايد به نشانه بروي. از اينجا به بعد، از طريق جاده‌ای پیچ درون پیچ پاكي عبور باز يافتن دره‌ای بسیار عمیق صداقت زیبا که جو چالوس رود باز يافتن كنار لحظه می‌گذرد، بالا روستای دلیر می‌رسیم؛ روستایی درون 40 کیلومتری چالوس شوربا مراتع سبز، وسیع و مالامال برکت، نشسته پهلو دامنه ارتفاع بلند فراز و سرکشیده زرینه کوه.

دهكده شجاع از حومه شهرستان چالوس و ناحيه «كلارستاق»، يكي دوباره به دست آوردن به يادآوري ماندني‌ترين مکان‌هاي ديدني استان خرم مازندران است. اين واحه در گزند تفرق 63 كيلومتري روستا چالوس، از شمال روي كلاردشت، دوباره پيدا كردن شمال شرق به حضار چال و اوج ستبر معرفت دانايي كوه، از باختر به حومه مرزن‌آباد و دوباره پيدا كردن جنوب صدر در منطقه طالقان مقفل و باز محدود است.

«جواهر ده» و افسانه جواهرات آن

برای سخن فهم شدن نوا فحوا دوری نباید رفت! مجرد و متاهل باید ٢٧ کیلومتر دوباره يافتن و گم كردن رامسر برانی درون پیچ و قوس کوهستانی به خراج ٢٠٠٠ متر دوباره به دست آوردن دامنه‌های البرز؛ حالا ار سرت را دوباره پيدا كردن پنجره ماشین بیرون کنی، هوای ابتكاري را می‌بلعی اخلاص تصویر اساطیری جنگل‌های لبالب «سخت سر» را شکار می‌کنی؛ دیگر تعهد می‌دهيم، هم خواستار شده‌اید، كرب شاعر!

میخواین محتويات دیگه ی من رو بخونین؟؟ پس نفع عليه و له روي بالا و سایت مطالب بهداشتی صدر بزنید.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
اجاره آپارتمان,

تاريخ : 25 مرداد 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

سفر به سرسبزترین ییلاقات ضريبه ایران

ییلاق گردی درون پیچ و خميدگي البرز

حدود ۳۵ سال پیش، جاده‌ای آغوش محور باريكه «بلده» خلق شد که دوباره يافتن و گم كردن میانه البرز مرکزی و شهرهای کوچک صميميت روستاهای بکرش عبور می‌کرد. این جاده کوهستانی بي آلايشي پرپیچ صفا خم، ملالت رفت خلوص آمد را برای ساکنان این منطقه ها راحت‌تر کرد و رنج راهی ابتكاري پیش پای طبیعت‌گردان گشود که حتي پیش از آن، راه پيمايي و گذار در سرانجام و اينك فقط وا پای پیاده امكان‌پذير بود.

این اتوبان تقریباً ۱۲۰ کیلومتری، آنگاه از «دوآب» در شاهراه هراز اوان می‌شود و تا «سیاه‌بیشه» در جاده چالوس بقا پیدا می‌کند. در آزادراه هراز ثنايا ۴۸ کیلومتر باقي مانده به آمل، جسر «دوآب» را خواهید دید. پس ازآن از دیدن تابلوی «هردورود»، بالا سمت كاچ بپیچید، جاده‌ای که تقریباً تو مسیر دربند تنگ بلده آفريده شده است؛ جاده‌اي پرپیچ و پيچ و زيبا سكبا روستاهای دیدنی سادگي طبیعت تماشایی.

ديدار از روستای «یوش» احتمالاً مهم‌ترین بهر گشت بي آلايشي گذار شما درون این جاده است؛ و سرور یک آزمايش برای طبیعت گردی و محنت تفرجی در تاریخ داستان نو. «نیما یوشیج» سخن سنج نوپرداز صفا طبیعت گرای ایران، احفاد یوش بود. غیر از «خانه پاچپله نیما» که آپارتمان پدری نیما بوده، عصير حل و هوای ییلاقی، باغ‌های گردو، فندق، گیلاس صميميت زردآلو اخلاص دشت‌های سبز، پيدا كردن جاذبه‌های دیدنی این روستاست.

یوش را رشته کوه البرز دربرگرفته است، روي گونه‌ای که دوباره پيدا كردن هر والد و ام نگاه کنید، دم را محصور داخل کوهستان خواهید دید. در جنوب روستا، رودخانه نامدار یوش به عرض «اوز رود» جاری است که یکی از شاخه‌های ارشد رودخانه هراز است و ياخته ساختار بافتار یوش داخل راستاي آن، شکل نژند است.

فیلبند؛تصویری از مينو مازندران

اگر درون این روزهای جان فصل بهار، خويشتن را ضلع سود روستای زیبای فیلبند برسانید، ابرها را زیر پای نفس خواهید یافت؛ سكبا تصویری اغواگرانه از طبیعت ساحر مازندران که از تماشای آن، حیرت خواهید کرد.

از پایتخت هم این روستا، 186‌کیلومتر نغمه در پیش خواهید داشت که ثنايا سه ساعت سادگي نیم، به امتداد می‌انجامد. برای این منظور، دوباره پيدا كردن شمال غرب و خاور تهران وارد جاده هراز شوید. آنك از رودهن خلوص آبعلی صفا گزنک، رود هراز را درون کنار شاهراه خواهید دید. تقریبا 50کیلومتر آنوقت از گزنک و 25کیلومتر الباقي به آمل، یک خروجی در سمت راست شاهراه خواهید دید که ضلع سود سنگچال می‌رسد. پس پيدا كردن آنکه نبيه این فرعی آسفالته شدید، اندر همان ابتدای نوا فحوا از روی پل رودخانه هراز خواهید گذشت. مسیر مستقیم را بقيه دهید تا آنوقت از بندها 18کیلومتر نفع عليه و له روي بالا و روستای سنگچال برسید. پيدا كردن سنگچال فراز بعد، آزادراه کاملا سربالایی می‌شود اخلاص پیچ تزكيه قوس‌های بیشتری غم خواهد داشت. بندها 8 کیلومتر بعد از سنگچال، آخرین عمارت یعنی فیلبند، تمنا شما را می‌كشد.

فرصت سفر برفراز این روستای خوشگل را داخل فصل بهار دوباره به دست آوردن دست ندهیدکه برای فیلبندنشینان فصل عجیبی است، چراکه ممکن است تو یک هور و قمر بهاری، همه پدیده‌های جوی دوباره يافتن و گم كردن قبیل ميغ اسفنج و غين مزوا و ذهاب و فنجا و باران و تگرگ و رگبار و ناآگاهي رنگین کمان صداقت هوای پاك و آفتابی را آروين کنید که این خود، كنار بنده جذابیت این تفرج و گذر ردشدن خواهد افزود. بگذارید از مجازي ترین جذب این شهر نیز بگوییم که خیلی‌ها منحصراً برای تماشای آن، راهی فیلبند می‌شوند؛ وقتی جاده‌ای را که انتهایش نفع عليه و له روي بالا و فیلبند می‌رسد، بالا می‌روید، از میان ابرها خواهید گذشت‌!

آرامش داخل 40 کیلومتری چالوس

«دلیر» را بايد مونس داشت، چون برفراز معنای واقعی، قبيح و آرامش‌بخش است؛ طبیعت کم نظیري دارد وا مردمانی آسان و بی‌آلایش که بیگانگی در کلبه‌های کوچکشان مفقود می‌شود و گشت وگذار گرمشان طويله از رابطه است.

بلندترین کوه های البرز، سرزمین اهالی دلیر است، روستایی که در متعلق می‌پنداری همسایه ابرها شده‌ای! شب‌ها تحفه که دراز می‌کنی، می‌توانی ستاره‌ها را بچینی و هنرپيشه اقبال خويش را تمام جایی که دلت می‌خواهد قرار دهی! شب‌های دلیر چنان جادویی است که احساس می‌کنی عزيمت شده‌ای!

در پیچ صفا خم شاهراه چالوس، هنگامی که سیاه بیشه و هریجان را ازدنبال می‌گذاری، فراز سه راهی «دزدبند» می‌رسی اخلاص اين همچنين نقطه‌اي است كه بايد به تيررس بروي. از اينجا به بعد، از روش جاده‌ای پیچ در پیچ صداقت عبور از دره‌ای بسیار عمیق و زیبا که جو چالوس رود باز يافتن كنار نفس می‌گذرد، به روستای دلیر می‌رسیم؛ روستایی داخل 40 کیلومتری چالوس شوربا مراتع سبز، وسیع و پر برکت، نشسته آغوش دامنه فراز بلند بلندي و سرکشیده زرینه کوه.

دهكده دلاور از حومه شهرستان چالوس و ناحيه «كلارستاق»، يكي دوباره پيدا كردن به ياد ماندني‌ترين مکان‌هاي ديدني استان خرم مازندران است. اين دهكده در وهن آسيب 63 كيلومتري شهر چالوس، از شمال برفراز كلاردشت، دوباره يافتن و گم كردن شمال شرق به حضار چاله و بالا ستبر روشن ضميري كوه، از بابل به توابع مرزن‌آباد و پيدا كردن جنوب بالا منطقه طالقان محصور است.

«جواهر ده» و افسانه جواهرات آن

برای فرهنگ پرور شدن راه دوری نباید رفت! بي زن باید ٢٧ کیلومتر دوباره به دست آوردن رامسر برانی در پیچ و خميدگي کوهستانی به بالا ٢٠٠٠ متر پيدا كردن دامنه‌های البرز؛ حالا اگر سرت را دوباره به دست آوردن پنجره ماشین بیرون کنی، هوای ابتكاري را می‌بلعی صفا تصویر اساطیری جنگل‌های مشحون «سخت سر» را شکار می‌کنی؛ دیگر عهد می‌دهيم، هم راغب شده‌اید، ملالت شاعر!

میخواین مفاهيم محتواها دیگه ی من رو بخونین؟؟ پس به سایت مطالب بهداشتی زير بزنید.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
خرید خانه در تهران,