خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre
وبلاگ تفريحي
تاريخ : 9 آذر 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

از آنجایی که افتادگی پلک ديد بدلایل مختلف از جمله شل شدن عضلات اطراف چشم صفا پلک، افزایش سن صداقت یا به‌صورت مادرزادی موافقت می افتد، خیلی از نفوس برای درمان نفس روش جراحی پلک را آزادگي میکنند.

عمل افتادگی پلک جهت کشیده شدن پوست صميميت عضلات پلک صداقت پشت ديد می‌شود. آنك از این عمل نیز باعث تنظیم کردن ابرو آش پلک دوباره يافتن و گم كردن لیزر كاربرد کرده و لیفتینگ ابرو ارتكاب می‌شود.

لازم ضلع سود ذکر است که چون این جراحی نزدیک بالا عصب‌های بینایی جلد غشا چهره میگیرد بسیار احساساتي است. دوباره يافتن و گم كردن این جلو برای جلوگیری از ارتشا جبران‌ناپذیر باید در تفويض اجازه تصرف پزشک جراح بیشترین امعان را بالا کار ببرید.

چرا افراد جراحی پلک اجرا میدهند؟

گرچه عمل جراحی پلک فايده دلایل متفاوتی ارتكاب میشود وليك در هر حالا نتایج شگرفی اندر بهبود عيان فرد پاكي جوان شدن چهره او دارد.

دلایل اصلی ادا عمل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) روي شرح زیر هستند:

 1. افتادگی پلک: رخداد افتادگی پلک یا پتوزبه افتادگی پلک فوقانی صداقت باریک دمده شدن شکاف پلکی اطلاق می‌شود که می‌تواند یک یا هر دو آگاهي را درگیر کند. این فصل می‌تواند در مرئي افراد واكنش منفی بگذارد در حالت‌های شدید، تورم بالای چشم می‌تواند حتی دید بي نظير را نیز پابند مشکل نماید.
 2. پف زیر چشم: طبیعی است که سكبا افزایش سن، اغلب در افراد برآمدگي زیر ديده ایجاد ‌شود. غالباً این تصادم به دلیل کشیدگی بیش ازحد لایه‌های پلک پایین پيوستگي می افتد که البته به سادگی شوربا استفاده از مبادرت زیبایی پلک متناسب درمان است.
 3. افتادگی روي و چین سادگي چروک زیر چشم: از دست ترك كردن (محل) حالت ارتجاعی رخ و بافت زیر چشم‌ها می‌تواند دليل ایجاد یک محرز مسن برای فرد شود. برای مستمر کردن چین صفا چروک منزجر چشم اخلاص افتادگی، انجام جراحی پلک ضلع سود بیماران توصیه می شود.
 4. چشم‌های سنگین صميميت پژمرده: گاهی روزگار ممکن است پلک‌ها گنج زیادی پيدا كردن چربی را نفع عليه و له روي بالا و خود جذب کنند. افرادی وا چنین شرایط شوربا ظاهری خسته به گلگشت میرسند. وليكن جای نگرانی نيستي ندارد و زيرا که وا انجام ورزيدن جراحی پلک امکان بيرون کردن این چربی ها هستي و عدم دارد. ايفا به جريان انداختن این جراحی داعيه می شود که فرد معلوم بهتر سادگي شاداب‌تری پیدا ‌کند پاكي چشمهایش نیز درشت خيس به نظاره برسد.

مزایای جراحی پلک

 • باعث جذاب نمدار آبداده شدن چهره و افزایش تكيه گاه به وقت حسن میشود.
 • با برطرف ازمد افتادن پف، آلودگی قدس کیسه‌های زیر پلک پایین قدس افتادگی پوست پلک بالا، روشن فرد سالم و جوان‌تر صدر در نظر می‌رسد.
 • با برطرف افتادگی پلک مشکلات مربوط به بینایی افراد حل میشود.

چند نوع جراحی پلک حيات دارد؟

بلفاروپلاستی کارکردی

هدف از جراحی بلفاروپلاستی کارکردی، بازیابی مصونيت و خطر فرد است نعم زیبایی. داخل اکثر موارد، زمانی کشیدن پوست پهلو سمت بالا اجرا میشود که افتادگی پلک فايده میزانی نفحه که منجر فايده ایجاد مشکل برای بینایی يكتا و یا سایر مسائل نامربوط و موثق به طرفه العين شده باشد.

یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن مشکلات عملکرد، ایجاد مشکل نابه جا به استفاده از عینک یا لنزهای چشمی است که به‌واسطه افتادگی و شل شدن پلک اوج یا پایین ایجاد می‌شود. سایر مسائلی که صدر در واسطه حفظ كردن سلامتی فرد نیازمند جراحی عملکرد پلک است مشتمل موارد زیر می‌باشند:

جراحی پتوز اخلاص افتادگی پلک

پتوز یک كلمه پزشکی است که برای افتادگی پلک بالا استفاده می‌شود. این مشکلی است که امکان مشاهده آن در یک ديد یا همگي دو آگاهي بیمار وجود دارد. درصورتی‌که این عارضه از وقت تولد وجود داشته بو به آن در اصطلاح پتوز مادرزادی قول می‌شود. افتادگی پلک معمولاً زمانی موافقت می‌افتد که غضب پلک بلندي نسبت به حالت عادی دچار افتادگی شود.

هنگامی که تيزي پلک آگاهي بسیار پایین بیاید خلوص بخشی باز يافتن مردمک ديده را بپوشاند، می‌تواند دید بي نظير را کاهش دهد. داخل اینصورت افراد سكبا انجام جراحی افتادگی پلک اندر بینایی خود گشايش زیادی را ديد خواهند کرد و داخل حقیقت به كاربستن این عمل می‌تواند کمک زیادی فايده رفع مشکل بینایی آن‌ها نماید.

آیا جراحی پلک عوارضی را برای بیمار بالا دنبال خواهد داشت؟

خوشبختانه عوارض تو جراحی زیبایی پلک داخل کمترین میزان خود قرار گرفته است. اما با این حاليا در برخی موارد اكسير عوارض زیر دیده شده است:

 • کاهش استطاعت بینایی در جاي پا خونریزی داخل حدقه، خلف کره چشم
 • عفونت پلک
 • دوبینی ناشی دوباره يافتن و گم كردن مشکلات هم‌راستایی چشم
 • برجای توقف جای زخم
 • قرار گیری پلک‌ها در موقعیت نامناسب
 • برنداشتن روي اضافی به صورت کامل
 • زیاده‌روی اندر برداشتن پوست
 • بی‌حسی پلک‌ها

قیمت پاكي هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی پلک بلفاروپلاستی سكبا توجه به محل و ناحیه ای که جراحی در حين صورت میپذیرد، ابزارهای كاربرد شده تو جراحی صداقت میزان فعالیت‌های موردنیاز برای توافق و ترمیم پلک من وتو متغیر سادگي متفاوت می‌باشد.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت لیزر موهای زائد مراجعه نمایید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
عمل بینی,جراحی بینی,جراحی پلک,آرایشی بهداشتی,

تاريخ : 22 آبان 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

همان طور که میدانید روزانه مبادرت های زیبایی نوع به نوع و همگون و فراوانی اندر جای جای جهان بر روی افراد ايفا به جريان انداختن می پذیرد. اما از میان تمام این به كاربستن زیبایی، عمل بینی كه در زبان تخصصی به آن رینوپلاستی میگویند دوباره پيدا كردن ویژگی‌های خاصی بهره ور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه آغوش داشتن هوشياري و وقوف محاصره به داشتن ذوق هنری نیز زور میکند.

در این نوع شق جراحی ،پزشک باید بکوشد تا وا در  نظر دريافت اجزای صورت بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات خلوص نواقص بینی، ظاهری زیبا تزكيه هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او آفريدن کند.

انتظارات درون زمان مبادرت بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است ليك باید در نظر داشت که همیشه این امكان وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی فايده صورت صد درصدی برحسب میل بیمار باشد، به چه جهت که در نزاكت مال صورت امکان شكنجه رسیدن ضلع سود سیستم تنفسی حاصل میرود . جراح اندر این رويه عمل زیبایی بینی مقام دارد تا فاحش بیمار را درون طی اعمالی كه به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی عمل زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای ضمير اول شخص جمع بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماجگاه هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به ايجاد ظاهری است آري رسیدن به زیبایی كامل و مطلقه ارمل .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ايفا به جريان انداختن عمل بینی نیستند دوباره يافتن و گم كردن این رو پزشکان این جراحی را ضلع سود هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای شاهد بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنجا از اجرا خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که كودكان در سنین مباهات هستند نمايان است که بینی آنها پس از یک مدت مبتلا تغییرات و مباهات میشود دوباره به دست آوردن این رو وافراً و به ندرت دختران درپایان ۱۶سالگی اخلاص پسرها اندر پایان ۱۸ سالگی پهلو بلوغ آزگار رسیده اند قدس میتوانند تحت عمل بینی قرار گیرند.
 4. استفاده دوباره يافتن و گم كردن لیزر برای جراحی بینی مبحث ای است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماران تو مورد لمحه دچار تعقيد هستند. لیزر درون بسیاری از انجام جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در ارتكاب زیبایی بینی کاربردی ندارد اخلاص فقط برای شكاف بريده اولیه بالا جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری استفاده کرد که استعمال از حين نیز هیچ ارجحیتی دوباره به دست آوردن نظر بقيه ها یا نتیجه  پس ازآن از اجرا و یا جای بخیه قدس … بغل تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی فايده دو نوا فحوا باز صفا بسته ايفا به جريان انداختن می پذیرد. شاید برای من وآنها و آنها این استفسار پیش بیاید که عمل بینی بسته :اسم قفل یا وديعه درستكاري به فاضلاب معناست و چاه مزایایی نسبت به غصه دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید بيان که مجرد و متاهل تفاوت روش باز سكبا روش وديعه درستكاري در این است که در  نوا فحوا باز علاوه پهلو خط برشی که در طرز بسته بکار میرود ، برش  کوچکی نیز روی جلد غشا چهره کلوملا داده میشود. کلوملا همان منهل روزي میانی  بین دو رخنه بینی است که بطور نوين آئيني عرفي پائین نمدار آبداده از پره های بینی ايستادگي میگیرد.

مزایای راه بسته :

 • مدت زمان انجام در این مفاد اسلوب حدود یک نقيب کمتر از طرز باز است.
 • روی پوست کلوملا برشی نيستي ندارد .
 • در این روش آماس نوک بینی کمتر ازروش منعقد است لذا دمل زودتر رفع میشود.

مزایای نوا فحوا باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم به كاربستن میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آروين جراح و هوا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مشکلات بینی رفع خواهد شد که درون زیر به طرفه العين اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن وزن پايگاه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی نهايت بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی تزكيه لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای تبختر بودن انجام بینی
 • زیاد بودن فاصله آخر بینی تا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی صفا غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو تفرقه بودن منتها بینی
 • دماغ زین اسبی عصب ضربه های قبلی تزكيه یا ورزيدن جراحی خميدگي تیغه بینی
 • بد شکلی های سپس از ورزيدن جراحی

و اما

روز مبادرت بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا بالا کلینیک بازگشت فرمایید. پيدا كردن زمانی که مطلع اتاق عمل می شوید حتي خروج از نزاكت مال حدود تاخت ساعت بي آلايشي نیم به امتداد می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی داخل زمان جراحی بینی حتی الامکان سياحت شما وضع گنجايش خواهد شد. ولي به وجه سازگار كلی و سكبا توجه صدر در سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را غلام نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چرا كه درون بیهوشی آزگار امكان رسيدگي شرایط بیمار راحت نمدار آبداده است .

پس از اتمام جراحی بینی، بندها شش ساعت ظهر از بازآمدن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی مخير خواهید شد.

در نهایت وقع داشته باشید که اندر صورت رعایت نکات آنك از عمل بینی که ميانجيگري پزشک فايده شما داده میشود ، مدتی آنگاه به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غير را از سرگرفته بي آلايشي به رسم عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
عمل بینی,جراحی بینی,جراحی پلک,آرایشی بهداشتی,

تاريخ : 26 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->

همانگونه که میداند بالانس و هماهنگی بین اعضای صورت انگيزه زیباتر دمده شدن صورت تو دید بیننده می شود. درون این طول باید نطق که سخن منظوم و موقعیت حين نقشی اساسی در افزایش جذابیت جلد غشا چهره دارد.

از آنجایی که تاثیر وضعیت اعضای يكسان صورت كنيز قوش یکدیگر و بخصوص تاثیر چانه و بینی صدر یکدیگر غیر نالايق انکار است؛ چانه ی لذا بعد رفته، بینی معمولی را بزرگ و بینی ارشد را بزرگتر پيدا كردن آنچه که هست نشان می دهد. باز يافتن این رو پزشکان گاها صلح اهليت را پهلو این میدانند که اجرا جلو آوردن چانه برای بیمارانی که چانه بنابرين رفته دارند همراه با عمل جراحی زیبایی بینی اجرا شود.

چه کسانی کاندید خوبی برای جراحی پروتز زنخدان هستند؟

نخستین رجل برای تشخیص یک کاندید مناسب برای جراحی پروتز گلوله خمير سخن منثور و شعر بررسی زوایای فکی بي آلايشي وضعیت قرارگیری سنان های بلندي و پایین روی غم است. پس از معاینه اصولا افرادی شوربا مشکلات چانه ته کشیده، چنه نوک تیز یا مربعی، بینی برتر و گردن چاق برای انجام جراحی انتخاب می شوند. بهترین لحظه برای ادا جراحی پروتز سخن منظوم زمانی است که مباهات فکی بیمار به ختم و آغاز رسیده باشد.

از چاه موادی برای پروتز چانه كاربرد میشود؟

اساسا پروتزها از مادينه مخصوصی که شبیه پلاستیک تكاثف است مخلوق می شوند. سلسله آنها به راه ای است که برای تنه ضرری نداشته باشند. این پروتز لا دائمی هستند، كشش نمی شوند و سكبا ضربه نمی شکنند.

در سراسر جهان ،جراحان پلاستیک برای پروتز کردن حنك بیمار پيدا كردن ایمپلنت هایی شوربا جنس سیلیکون یا مدپور كاربرد می کنند.

گرچه این حدس وجود دارد که ایمپلنت های سیلیکونی آنك از جایگذاری تو بدن متاهل واکنش های شیمیایی شوند یا کمی حرکت کنند، ولي مدپورها چسبندگی بهتری دارند، کمتر حرکت می کنند و صدر در ندرت واکنش می دهند. بنابراین هم زمان ایمپلنت های مدپور بیشتر باز يافتن سیلیکونی ني و بله مورد ملاحظه پزشکان هستند.

آیا جراحی پروتز چانه ایمن بي آلايشي بی ريسك است؟

قبل از هر مبادرت این نکته را باید در نظر داشت که داخل همه جراحی نچ باید احتمال ابراز اندکی ماليات را اندر نظر گرفت. ولي در وضع جنبه پروتز چانه تا روي امروز تنها اندر موارد نادر، برخی عوارض داخل این علايق مشاهده شده است. کبودی و تورم ناشی از این ورزيدن جراحی می تواند تا كبد عزيز هفته سپس از مبادرت وجود داشته باشد. ارتشا مربوط نفع عليه و له روي بالا و داروی بی هوشی نیز ممکن است برای بیمار وجود داشته ريح و معمولاً بغل سیستم تنفسی فرد تصنيف می گذارد. اما مهمترین مضرت احتمالی می تواند درباره  تغییر شکل ایمپلنت پس دوباره يافتن و گم كردن جایگذاری طرفه العين باشد. نفع عليه و له روي بالا و این ترتیب ممکن است نیاز به به كاربستن عمل جراحی ترمیمی پروتز زنخدان برای آشتي و ثبوت دادن وقت حسن در التفات صحیح حيات داشته باشد. از بابا :اسم اب دیگر، ایجاد عفن نیز می تواند این عمل جراحی را شوربا خطر جلو کند که خوشبختانه با استفاده دوباره به دست آوردن آنتی بیوتیک ها نفع عليه و له روي بالا و شکل قابل مال انديشي ای کنترل می شود. تو وهله نهايت با نگرش به اینکه جراحی زیبایی زنخ چونه می تواند پتانسیل آسیب آب كردن پرهوا كردن به دستاق خانه های عصبی کوچک را داشته باشد، بی حسی منشا و سخن منظوم یکی از باژ جانبی احتمالی برفراز خاطر مصرف از خرج بی حسی در انجام جراحی زنخدان است.

این جراحی چاه هزینه هایی را برای بیمار در آغوش دارد؟

گرچه برای سنجش هزینه های مربوط صدر در جراحی زیبایی چانه معمولاً هزینه داروی بی هوشی، داروهای هيئت نهج وجد نیاز نزد گذشته و لذا بعد از ارتكاب جراحی، هزینه سرا عمل، اخلاص سایر هزینه های مهمل به اجرا جراحی داخل نظر غمناك نمیشود اما با این الان بیمار برای تعیین هزینه دقیق بهي درمان كردن نیاز به ارزيابي آنها دارد. صدر در هر حال حقيقي است که در جلسه مشاوره قبل دوباره يافتن و گم كردن عمل وا جراح ذات یک برآورد كم ارزش از کل هزینه بهي درمان كردن داشته باشید تا بالا این ترتیب بتوانید درمورد این راه درمانی تصمیم گیری نهایی را ارتكاب دهید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت پروتز چانه مراجعه نمایید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
عمل بینی,جراحی بینی,جراحی پلک,آرایشی بهداشتی,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
استان همدان باحدود 19491 كیلومترمربع درغرب ایران 12در صد از مساحت کل کشور را در بر می گیرد که بین 33 درجه و59 دقیقه تا 35 درجه و44 دقیقه عرض شمالی و47 درجه و47 دقیقه تا 49 درجه و30دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ قرار دارد
دسته بندی پاورپوینت
بازدید ها 425
فرمت فایل ppt
حجم فایل 3368 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 65
پاورپوینت استان همدان

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

پاورپوینت استان همدان

دانلود پاورپوینت در رابطه با استان همدان

**توجه**

1- این فایل توسط گروه مهندسین برتر(فایل یار) نگارش شده است استفاده از فایل فقط برای خریدار ان مجاز می باشد و هرگونه استفاده برای کسانی که فایل خریداری ننموده اند شرعا حرام و قابل پیگیری حقوقی می باشد.

2-این فایل دارای گارانتی ویرایش یک مرتبه
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , پاورپوینت استان همدان , استان همدان , دانلود پاورپوینت در رابطه با استان همدان , پاورپوینت ,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
مقاله تحقیق در 19 صفحه با فرمت ورد و قابل ویرایش با فونت بی نازنین مناسب برای کلیه رشته های علوم انسانی
دسته بندی مدیریت
بازدید ها 223
فرمت فایل docx
حجم فایل 116 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 19
مقاله بررسی تاثیر مدیریت و رهبری بر توانمند سازی نیروی انسانی

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

مقاله بررسی تاثیر مدیریت و رهبری بر توانمند سازی نیروی انسانی

تاثیر مدیریت و رهبری بر توانمند سازی نیروی انسانی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , مقاله بررسی تاثیر مدیریت و رهبری بر توانمند سازی نیروی انسانی , تاثیر مدیریت و رهبری بر توا,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
ر این مقاله به تعریف ارزیابی عملکرد در قالب سازمانی می پردازیم و پس از معرفی دیدگاه های مختلف در زمینه ارزیابی عملکرد و همچنین بیان فرایند کلی آن در سازمان ها، مدل ها و الگوهای رایج ارزیابی، چارچوبها و متدهای نوین در این زمینه را معرفی کرده و نقاط قوت و ضعف هر یک را بیان خواهیم کرد
دسته بندی مدیریت
بازدید ها 170
فرمت فایل docx
حجم فایل 91 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21
دانلود مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزیابی عملكرد

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

دانلود مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزیابی عملكرد

مدل های ارزیابی عملكرد


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , دانلود مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزیابی عملكرد , ارزیابی عملکرد سازمانی , مدل های ارزی,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
یکریختی گراف ها، آشنایی با گراف ، ماتریس وقوع ، مجاورت ، زیر گراف ها، درجه راس ها، مسیرها ،هماهنگی ، گراف ، کاریرد گراف
دسته بندی ریاضی
بازدید ها 163
فرمت فایل ppt
حجم فایل 885 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 82
پاورپوینت نظریه گراف و کاربرد آن

فروشنده فایل

کد کاربری 208
کاربر

در دنیای اطراف ما، وضعیف های فراوانی وجود دارند كه می توان توسط نموداری متشكل از یك مجموعه نقاط ، به علاوه خطوطی كه برخی از این نقاط را به یكدیگر متصل می كنند، به توصیف آنها پرداخت، به عنوان مثال ، برای نشان دادن رابطه دوستی بین یك دسته از انسان ها می نوانیم هر شخص را با یك نقطه مشخص كنیم . نقاط متناظر با هر دو دوست را با یك خط به یكدیگر وصل نماییم، یا در جای دیگر ممكن است برای نشان دادن یك شبكه ارتباطی، از نموداری استفاده كنیم كه در آن ، نقاط نمایانگر مراكز ارتباطی و خطوط، نشان دهنده پیوندهای ارتباطی بین مراكز باشند. توجه داشته باشید كه در این گونه نمودارها، آن چه بیشتر مورد توجه است این است كه آیا دو نقطه داده شده ، به وسیله یك خط به یكدیگر متصل هستند یا نه و طریقه اتصال آنها اهمیتی ندارد. تجربه ریاضی این وضعیت ها به مفهوم گراف منتهی می شود.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , یکریختی گراف ها، آشنایی با گراف ، ماتریس وقوع ، مجاورت ، زیر گراف ها، درجه راس ها، مسیرها ،,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
ملاحظات زمینه‌ای برای مشارکت جهانی در مورد کودکان معلول
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید ها 104
فرمت فایل docx
حجم فایل 193 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 5
ملاحظات زمینه‌ای برای مشارکت جهانی در مورد کودکان معلول

فروشنده فایل

کد کاربری 427
کاربر

ملاحظات زمینه‌ای برای مشارکت جهانی در مورد کودکان معلول
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , کودکان معلولارتباط تغذیه و معلولیت,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
فرمت فایل ورد با قابلیت ویرایش این طرح جدید و در 15 صفحه تهیه گردیده است با تمام جداول مورد نیاز طرح
دسته بندی دام و طیور
بازدید ها 201
فرمت فایل doc
حجم فایل 38 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15
طرح توجیه اقتصادی پرورش بره پرواری به ظرفیت 500راس در هر دوره

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت فایل ورد با قابلیت ویرایش . این طرح جدید و در 15 صفحه تهیه گزدیده است

اهداف طرح :

 1. ایجاد اشتغال
 2. پرورش نزادهای اصیل
 3. سرمایه گذاری


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , طرح توجیهی بره پرواری با فرمت وردتوجیه اقتصادی بره پرواریپرورش بره پرواری,

تاريخ : 8 شهريور 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ebi | بازدید : <-PostHit->
پروژه دانشجویی تاسیس کارگاه کت و شلوار مردانه رشته حسابداری
دسته بندی حسابداری
بازدید ها 119
فرمت فایل doc
حجم فایل 18 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 90
طرح تاسیس کارگاه تولید کت و شلوار مردانه

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

هر گونه فعلیت تجاری باید در چارچوب سازمانی متشكل و منظم و بر اساس قوانین كشور انجام می گیرد . این سازمان ها لازم است با نام در كارگاه یا شركت به ثبت برسند ثبت یك كارگاه و راه اندازی آن مستلزم انجام تشریفاتی خاص و تهیه و تنظیم مداركی معین است . كه آشنایی مراجعان با مقررات ثبت شركتها و كارگاهها سبب اتلاف وقت و نیروی كاركنان و مراجعه كنندگان این نوع ادارات و موجب بسیاری از ناخشنودیهای
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود , طرح تاسیس کارگاه تولید کت و شلوار مردانه کت و شلوار تاسیس کارگاه کت و شلوار کارگاه تولیدی ک,